Ana Hat Trenleri

DUYURU

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem dolayısıyla, bölgede işleyen bazı trenlerin hareket saatleri ve güzergahında değişikliğe gidilmiştir. Aralıklarla güncellenen deprem bölgesi trenlerinin sefer saati ve güzergahları hakkında detaylı bilgi için TCDD Taşımacılık Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca vatandaşlarımızın güncel sefer bilgileri için 4448233 numaralı çağrı merkezimiz, 05073218233 numaralı WhatsApp iletişim hattımız veya https://www.tcddtasimacilik.gov.tr/sayfa/cozum-merkezi linkinden iletişime geçmesi gerekmektedir. 

Birbirinden farklı kültürleri, şehirleri ve yolcuları birbirine bağlayan TCDD Taşımacılık ana hat trenleri sahip olduğu konfor ve güvenli yolculuk ile sizlere seyahat imkânı sunmaktadır. Ayrıcalıklı ve farklı bir seyahat isteyenler için birbirinden çeşitli alternatiflerin sunulduğu bu trenler sayesinde hem güvenli yolculuk etmiş olacak hem de zevkli bir yolculuğun tadını çıkartabileceksiniz.  

Ana hat trenlerinde seyahat süresi ve yolcu talepleri doğrultusunda ilave edilen pulman-kuşetli-yataklı vagonlardan birisini tercih edebilir, yemekli vagondan yiyecek-içecek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ana hat trenlerimize tüm satış kanallarımızdan (gişe-internet ve çağrı merkezi) 30 gün öncesinden biletinizi alarak seyahat hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Hem güvenli hem konforlu hem de ekonomik fiyatlı ana hat trenleri hakkında daha fazla bilgi aşağıda yer almaktadır.

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ