TRENKART

Kazançlı Yolculuk Paketleri

Trenkart Nedir?

Kazançlı Yolculuk Paketleri

Eğer tren kart sahibi iseniz, TCDD TAŞIMACILIK A. Ş. kazançlı paketleri satın alabilirsiniz. Yolculuklarınız için önceden belirleyeceğiniz iki istasyon arasında, yaş aralığınıza (Tam veya Genç), seçtiğiniz tren veya trenlerin tipine (YHT, Ana Hat, Bölgesel Hat), sınıfına (Economy veya 1. Mevki) göre bir aylık veya belirleyeceğiniz biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli alarak satın alabilirsiniz.

Kolay Bilet Kolay Seyahat

Eğer tren kart sahibi iseniz, TCDD TAŞIMACILIK A. Ş. kazançlı paketleri satın alabilirsiniz.

Yolculuklarınız için önceden belirleyeceğiniz iki istasyon arasında, yaş aralığınıza (Tam veya Genç), seçtiğiniz tren veya trenlerin tipine (YHT, Ana Hat, Bölgesel Hat), sınıfına (Economy veya 1. Mevki) göre bir aylık veya belirleyeceğiniz biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli alarak satın alabilirsiniz.

Seyahat öncesi kontrollerde Trenkart’ınızı veya mobil uygulamamızda bulunan Trenkart ekranını göstermeniz yeterlidir.

 

Abonman Paketi

Paketi belirleyeceğiniz iki istasyon arasında geçerlilik tarihinden itibaren 30 gün içinde kullanılabilir. Paket aynı gün içinde uygun tren tipi ve mevkide, sadece bir gidiş bir dönüş seyahati için geçerlidir.
 

Biniş Paketleri

TRENKART Biniş Paketlerinden herhangi birisi belirleyeceğiniz iki istasyon arasında geçerlilik tarihinden itibaren 60 gün içinde kullanılabilir.

Sadece YHT’lerde geçerli olmak üzere 15 – 20 ve 30 Biniş hakkı veren paketler farklı indirim oranları ile ekonomik seyahat olanakları sunmaktadır.

Her bilet alındığında kullanılan biniş hakkı toplam biniş hakkından düşülmektedir.
 

 

Kolay Bilet Kolay Seyahat

Eğer tren kart sahibi iseniz, TCDD TAŞIMACILIK A. Ş. kazançlı paketleri satın alabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR
  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ