YENİ ÇÖZÜM MERKEZİ UYGULAMASI 4 AĞUSTOS’TA KULLANILMAYA BAŞLANIYOR

TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü yolcu memnuniyeti ve iletişimini artırmak ve teşkilatta görev dağılımını daha sağlıklı yürütmek adına yeni bir uygulamaya geçiyor.
04/08/2021 11:00

YENİ ÇÖZÜM MERKEZİ UYGULAMASI 4 AĞUSTOS’TA KULLANILMAYA BAŞLANIYOR

Tüm Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü personeli tarafından kullanılması beklenen uygulamanın ilk kullanım günü 4 Ağustos 2021 olarak belirlendi.

Yeni çözüm merkezi uygulaması için Kule Restoranda verilen 2 günlük eğitimlerin yönetici eğitimi kısmına katılan TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Pezük, dijitalleşmenin kendini geliştirmek isteyen her kurum için çok önemli bir faktör olduğunun altını çizdi. Pezük: “Dijitalleşme, pandeminin getirdiği şartlar neticesinde artarak devam ediyor ve bu faktör tüm kurumlarda rekabetin en önemli parçalarından biri. Çağa ayak uydurup dijitalleşmede ısrarcı olmalı dönemin ihtiyaçlarına göre kendimizi revize etmeliyiz. Yapılan bu çalışmaların ve yatırımların başarıya ulaşmasındaki en önemli faktör sizlersiniz.” dedi.

“Uygulama Hem Müşteri İletişimi Hem de İdari Takip Konularında Kullanılabiliyor”

Eğitim başlamadan yaptığı konuşmada uygulamanın çift yönlü olduğunu vurgulayan Genel Müdür Pezük sözlerine şunları ekledi: “Uygulama hem müşteri iletişimi hem de idari takip konularında kullanılabiliyor. Her daire başkanlığının da kendi içinde özelleştirilmiş modülleri var. Tüm personelin, bizi daha ileri taşıyacak bu uygulama için elinden geleni yapıp kolaylıkla öğrenebileceğine inanıyorum. Bu atılan adımlardan sonuç almak önemli ve Genel Müdürlüğümüz adına çözüm merkezi uygulamasını çok önemsiyorum. Rekabette önde olmak için bu uygulamanın kurum içi kullanımını bizzat takip edeceğim ve önümüzdeki günlerde güzel sonuçların da beraber göreceğiz. Yalnızca bu uygulama özelinde değil, Genel Müdürlüğümüzü ileri taşıyacak her konuda tüm personelin özel katkı ve desteğini bekliyor olacağım.”

Müşteri istek ve dileklerini tek merkezden yönetimine imkan sağlayacak olan yeni uygulama ile müşteri geri bildirimleri daha hızlı ve sağlıklı takip edilebilecek.

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ