TCDD TAŞIMACILIK GENEL MÜDÜRÜ HASAN PEZÜK İŞ YERİ ZİYARETLERİNE ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE DEVAM EDİYOR

TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Pezük geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü ziyaretinin ardından bu haftaya Ankara Bölge Müdürlüğü ve Ankara Demiryolu Fabrikası ziyaretiyle başladı. Genel Müdür Hasan Pezük iş yeri ziyaretlerini Genel Müdür Yardımcısı Erol Arıkan, Ankara Bölge Müdür Yardımcısı A. Şeref Uğurlu ve ilgili daire başkan ve başkan yardımcıları eşliğinde gerçekleştirirken çalışanlarla da bir araya geldi.
05/04/2021 19:00

TCDD TAŞIMACILIK GENEL MÜDÜRÜ HASAN PEZÜK İŞ YERİ ZİYARETLERİNE ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE DEVAM EDİYOR

Lokomotiflerin bakım, onarım ve revizyonunun gerçekleştirildiği Ankara Demiryolu Fabrikası’nı ziyaret eden Genel Müdür Pezük, fabrikada gerçekleşen modernizasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Fabrikanın aydınlatma sistemlerinden dış cephesine, zeminden çatıya ve ortak alanlara kadar her alanda geçirdiği yenileme çalışmalarından memnuniyetini ifade eden Pezük: “Fabrikayı iyileştiren yenileme çalışmaları, personelimizin çalışma şartlarının da iyileşmesi demektir. İnsana değer veren bir kurum olarak personelimizi memnun etmek bizim en önemli görevlerimizden biridir.” dedi.

Fabrikadaki çalışmaları yerinde inceleyip personeli iş yerlerinde ziyaret eden Pezük, Ankara Bölge Müdürlüğüne bağlı Marşandiz Lojistik Müdürlüğü, Loko-Bakım Servis Müdürlüğü ve Vagon Atölyesini de ziyaret ederek incelemelerini tamamladı.

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ