GENEL MÜDÜR PEZÜK’TEN KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI KUTLAMA

TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Pezük “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” için Genel Müdürlük ve Ankara Bölge Müdürlüğünde çalışan kadın personeli ziyaret ederek kadınlar gününü kutladı.
08/03/2021 01:00

GENEL MÜDÜR PEZÜK’TEN KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI KUTLAMA

Kadın personeli iş yerlerinde ziyaret eden Pezük: “Türkiye’nin dört bir yanında demiryolu için gece gündüz demeden çalışan, kendi gücünün farkında olan ve bu güce dayanarak en iyisini başaran kadınlarla çalışmak benim için bir gurur kaynağıdır. Biz bu kurumda kadın erkek ayrımı gözetmeksizin bir aile olarak bütünlük içinde çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı. Kadınların her zaman için çok kıymetli olduğunu vurgulayan Genel Müdür Pezük kadın personel için hazırlanan çiçekleri personele hediye etti.

Bunun yanı sıra TCDD Taşımacılık Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği personelinin taşradaki kadın çalışanları ziyaret ederek hazırladığı “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” temalı video da bu özel günde tren ekranlarında ve sosyal medya hesaplarında yayınlanmaya başladı. İlgili videoyu https://www.youtube.com/watch?v=sLCL6xgZOpg linkinden izleyebilirsiniz.

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ