TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Veysi Kurt’un Yeni Yıl Mesajı

TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Veysi Kurt’ un Yeni Yıl Mesajı
30/12/2016 04:40

TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Veysi Kurt’un Yeni Yıl Mesajı

Yeni umutların, yeni heyecanların, yeni beklentilerin olduğu bir yıla milletimizle birlikte giriyoruz.

Geride bıraktığımız 2016 yılında ülkemiz her koşulda ekonomik büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettirdi. Her alanda olduğu gibi demiryolu sektöründe de çok önemli gelişmeler ve ilkler yaşandı. Demiryolu sektörünün serbestleşme süreci kapsamında TCDD TAŞIMACILIK AŞ’nin oluşumu tamamlanarak hizmet vermeye başladı.

160 yıllık bilgi ve deneyimini yeni iş görme zihniyetiyle harmanlayan Şirket’imiz vatandaşlarımıza hızlı, emniyetli ve kaliteli seyahatler temin etmek, ülkemiz sanayisinin ihtiyaç duyduğu ucuz ve hızlı lojistik ihtiyacını karşılamak amacıyla projeler ve hizmetler üretmeye devam edecektir.

2016 yılında kuruluş ve organizasyon çalışmalarını tamamlayan Şirket’imiz, 2017 yılında yeni organizasyon yapısıyla yılın her günü 24 saat Türkiye’mizin hizmetinde olacak.

Bu düşüncelerle 2017 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini; sağlık, afiyet ve bereket dolu geçmesini; işçisinden memuruna herkes için kazasız ve başarılı işlere vesile olmasını en kalbi duygularımla diliyorum.

Yeni yılınız kutlu olsun.

 

Veysi Kurt

TCDD Taşımacılık AŞ

Genel Müdür ve

Yönetim Kurulu Başkanı

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ