UDH BAKANI AHMET ARSLAN'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Ramazan Bayramı mesajı
15/06/2018 02:02

UDH BAKANI AHMET ARSLAN'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Değerli Vatandaşlar,

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Rahmet, merhamet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz.

Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.

Bayramlar, toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeş halkların yaralarına merhem olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bu duygular içinde, yurdumuzda ve yurt dışında bulunan tüm vatandaşlarımızın; bütün İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını, en kalbi duygularımla tekrar kutluyorum.

Bu vesileyle, değerli vatandaşlarımızın bayram seyahatlerinde, trafik kurallarına azami derecede riayet ederek, daha dikkatli, daha duyarlı olmalarını; uykusuz, yorgun veya alkollü biçimde araç kullanmamalarını rica ediyor, bu güzel bayram coşkusunun ocaklarımızı,  gönüllerimizi şenlendirmesini temenni ediyorum.

Ahmet ARSLAN

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ