İŞKUR NİHAİ LİSTE VE EVRAK TESLİM DUYURUSU


04/01/2019 09:32

Şirketimize alınacak 353 işçi için 27-31 Aralık 2018 tarihlerinde İŞKUR'da yayınlanan ilanımız sonucu nihai listeler belirlenmiştir.

Nihai Listeyi görmek için tıklayınız.>>

Nihai listede yer alan adaylar aşağıdaki belgeleri 25 Ocak tarihinden önce ŞAHSEN veya POSTA ile (Posta ile evraklarını gönderecek adaylar mutlaka aynı evrakları isciistihdam@tcddtasimacilik.gov.tr adresine mail atacaklardır.) gönderebilirler.

POSTA YOLUYLA EVRAK TESLİM EDECEK ADAYAR İÇİN ÖNEMLİ NOT:

1) Evrak teslimi için son teslim tarihi 25 Ocak 2019 olduğundan, bu tarihten sonra gelecek evraklar için İŞLEM YAPILMAYACAKTIR. Evrakların postaya geç verilmesi, veya postada gecikme olması TAMAMEN ADAYIN SORUMLULUĞUNDADIR.

2) Adayların adresi doğru yazmaları evrakların teslimi açısından önemlidir. Adres olarak TCDD TAŞIMACILIK AŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI 2050 No'lu ODA Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA yazılacaktır.

3) Posta ile evraklarını gönderecek adaylar mutlaka aynı evrakları isciistihdam@tcddtasimacilik.gov.tr adresine mail atacaklardır. Mail'in konu kısmına adayın adı soyadı, başvuru yaptığı işyeri ve unvanı yazılacaktır.(ÖR. Ahmet TÜY  Ankara Demiryol Fabrikası Makina Montaj işçisi)

4) Adayların postaya verdiği evraklarının takibi amacıyla İadeli Tahhütlü olarak, APS ile veya Kargoyla göndermesi  kendi yararlarına olacaktır.

 

İSTENEN BELGELER:

1) Başvuru Formu İmzalı olacak (Bilgisayarla doldurulacak) formu indirmek için tıklayınız >>

2) Nüfus Cüzdan Fotokopisi

3) Öğrenim Belgesi (Belgenin fotokopisi)

4) Adli Sicil Kaydı (turkiye.gov.tr veya savcılıklardan alınabilir)

5) Askerlik Durum Belgesi (turkiye.gov.tr veya Askerlik Şubelerinden alınabilir)

6) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayarla doldurulacaktır. İmzalı ve fotoğraflı olacak, kaşe veya damga olmayacaktır.) formu indirmek için tıklayınız. >>

7) İş Talep Bilgi Formu (Bilgisayarla doldurulacak ve fotoğraflı ve imzalı olacak) formu indirmek için tıklayınız. >>

8)Tren Makinisti Olarak Başvuran Adaylardan  “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4) istenecektir.

9)Kaynakçı Olarak Başvuran Adaylardan “Çelik Kaynakçısı (Seviye 3) Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0010–3)” veya “12UY0053–3 Otomotiv Sac ve Gövde Kaynakçısı  (Seviye 3) belgesi” istenecektir.

10) Öncelikli olarak başvuran adaylar için öncelik belgesi

11) KPSS Sonuç Belgesi (28.11.2018 açıklama tarihli)

Evraklar en geç 25 Ocak 2019 tarihinde elimizde olacak şekilde gönderilecek, ek süre verilmeyecektir. Evrak teslim süresi sonunda evraklar incelenecek ve sitemizden, evrakları kabul edilen ve edilmeyen adaylar ilan edilecektir. Sözlü sınav 25.03.2019-19.04.2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Evrak teslim sonuçlarına itiraz süresi ilan süresinden itibaren bir haftadır.

 

ADAYLARA ÖNEMLE DUYURULUR

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ