ÇEŞİTLİ ÜNVANLARDA 157 İŞÇİ ALIM DUYURUSU


29/11/2018 11:49

Şirketimize alınacak 157 işçiye ilişkin nihai liste İŞKUR tarafından gönderilmiş olup Ek-1 de ilan edilmiştir. Nihai listedeki adaylar aşağıda belirtilen evrakları EK-2 de yer alan tarihlere göre TCDD Taşımacılık AŞ İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'na ELDEN TESLİM EDECEKLERDİR.

İSTENEN EVRAKLAR:

1- TC Kimlik Fotokopisi

2- KPSS Sonuç Belgesi

3- Öğrenim Belgesi Fotokopisi (Mezuniyet Belgesi veya Diploma)

4- Adli Sicil Kaydı (turkiye.gov.tr veya savcılıktan alınacak)

5- Erkek adaylar için Askerlik Belgesi (turkiye.gov.tr veya Askerlik Şubelerinden alınacak)

6- İş Talep Bilgi Formu (EK-3 de yer alan form bilgisayar ortamında veya elle doldurulabilir. Fotoğraflı ve imzalanmış olacak.)

7- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (EK-4 de yer alan form bilgisayar ortamında doldurulacak, fotoğraflı ve imzalı olacak. Bu belge Emniyet Müdürlüklerine  gönderileceğinden eksik ve hatalı bilgi girilmesi halinde bu durumdan aday sorumludur. )

8- Vinç Operatörü adayları C sınıfı ehliyet belgelerinin fotokopilerini getireceklerdir. (C Sınıfı [(C sınıfı ehliyetini yenileyenler için M,B1,B,C1 ve F sınıfı), (Kamyon)]Ehliyeti olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

9- Tren makinisti adayları “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4)" belgelerinin fotokopilerini getireceklerdir. ("Tren Makinisti (Seviye 4) Mesleki Yeterlilik Belgesi"  olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

 

EK-1 NİHAİ LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ. >>

EK-2 EVRAK TESLİM TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. >>

EK- 3 İŞ TALEP BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ. >>

EK-4 ARŞİV ARAŞTIRMASI VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI FORMU İÇİN TIKLAYINIZ. >>

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ