60 İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

60 İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

22/10/2021 09:25

Genel Müdürlüğümüze bağlı işyerlerine alınacak 60 işçi alımına ilişkin sözlü sınav sonuçları açıklanmıştır.

Sınav Sonuçlarını görmek için tıklayınız.>>

Kazanan adaylar aşağıdaki belgeleri ilgili Personel ve Mali İşler Servis Müdürlüklerine 01.11.2021-19.11.2021 tarihleri arasında teslim edip, yine aynı tarihler arasında işbaşı yapacaklardır.

Adayların Teslim Edecekleri Belgeler:

1) 2 Adet diploma sureti veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

2) 2 Adet Nüfus Cüzdan Sureti (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

3- 2 Adet Askerlik Belgesi

4- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak. Adli sicil kaydı olanlar her sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararını getireceklerdir.)

5- 6 adet fotoğraf 

6-KPSS Sonuç Belgesi

7-Varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli.

8- Devlet Hastaneleri veya Resmi Üniversite Hastanelerinden alınacak "Sağlık Kurul Raporu". (Kamuda işçi olarak çalışmasında bir engel yoktur ibareli.)

9- Kaynakçı olarak çalışacaklar için “Çelik Kaynakçısı (Seviye 3) Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0010-3)” veya “Otomotiv Sac ve Gövde Kaynakçısı (Seviye 3) Mesleki Yeterlilik Belgesi (12UY0053-3)”  (Onaylı fotokopisi veya e-devlet çıktısı)

10-  Mekanik Vasıta Tesis, Cihaz ve Vinç Operatörü olarak işbaşı yapacaklardan C (M B1 B D1 C1 C F) sınıfı ve G sınıfı ehliyeti (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD Taşımacılık AŞ yetkilisi tarafından onaylanacak sureti)

Evrak teslimi yapılacak işyerleri için tıklayınız.>>

Adaylara Duyurulur...

 

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ