İŞÇİ PERSONEL İÇİN SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ

Genel Müdürlüğümüze bağlı işyerlerine çeşitli unvanlarda alınacak işçi personel için sözlü sınava girmeye hak kazananların listesi

25/02/2021 15:56

Genel Müdürlüğümüze bağlı  işyerlerine çeşitli unvanlarda alınacak işçi personel için evrak teslim süreci tamamlanmıştır.

Evrak teslim süreci sonunda sözlü sınava girmeye hak kazananların listesini görmek için tıklayınız >>

 

NOT:

**1)"Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Bölümü" Yüksek Öğrenim Kurumunun 27.12.2017 tarih ve 88901 sayılı yazısına göre "Elektrik Bölümüne" eşdeğer kabul edilmemektedir.

 

    2) Otomotiv Bölümü, Vagon İmal ve Tamircisi sanat kolunda (İŞKUR unvanı: Nezaretçi ve Ustabaşı)  istihdam edilecek adaylardan istenen bölümlerden değildir.

 

    3) Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü (İŞKUR unvanı: Vinç Operatörü) adaylarından hem C hem G ehliyet sahibi olması istenmektedir. Sadece C veya sadece G ehliyete sahip olmak sınava girebilme hakkını kazanmak için yeterli değildir.

 

SINAVA GİRME HAKKI KAZANAMAYAN ADAYLAR 08.03.2021 MESAİ BİTİMİNE KADAR 0312 309 13 85 NUMARALI FAKS NUMARASINA İMZALANMIŞ DİLEKÇE İLE BAŞVURU YAPACAKLARDIR.

  • EVRAK TESLİM ETMEDİĞİ İÇİN SINAVA GİRME HAKKI KAZANAMAYAN ADAYLAR İTİRAZ EDECEKLERSE, DİLEKÇE EKİNDE EVRAKIN POSTAYLA BELİRTİLEN TARİHLER ARASINDA GÖNDERİLDİĞİNİ GÖSTERİR ÇIKTIYI EKLEYECEKLERDİR.
  • EHLİYETİ UYGUN OLMADIĞI İÇİN SINAVA GİRME HAKKI KAZANAMAYAN ADAYLAR İTİRAZ EDECEKLERSE, EHLİYET TÜRÜNÜ DİLEKÇE EKİNDE GÖSTERECEKLERDİR. (C VE G OLDUĞUNU)

 

 

İTİRAZLAR SONUCUNDA SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAY LİSTESİNDE DEĞİŞİKLİK OLMASI DURUMUNDA YENİ SONUÇLAR 19.03.2021 TARİHİNDE İLAN EDİLECEKTİR.

 

ADAYLARA AYRICA TEBLİGAT GÖNDERİLMEYECEKTİR.

 

TÜM ADAYLARA İLANEN DUYURULUR. 

  • Ulaştırma Bakanlığı
  • Tcdd Taşımacılık
  • MARMARAY
  • INTERRAIL
  • TURASAŞ